A PlayHugeLottos.com Verseny Boldog Nyertese

A "TV-ben Látható" versenyünk nyertese most már stílusosan fog tévézni! Tökéletes képernyőn nézheti végig a közelgő Bajnokok Ligája döntőjét vagy a monakói Forma 1 Grand Prix-t.

A néhány hete futott “TV-ben Látható” elnevezésű versenyünkben arra kértük játékosainkat, hogy a megadott 3 TV reklámból szavazzanak a kedvenc lottóhirdetésükre.

A vicces “Készüljön a Meglepetésre” videó tisztán nyert a szavazatok 62%-ával. Lottójátékosaink nemcsak szavazhattak, de a versennyel egy időben nyereményeket is szerezhettek.

A verseny alatt a PlayHugeLottos.com minden héten egy ‘Big 5’ Csomagot sorsolt ki. Itt található az 5 hét alatt kisorsolt ‘Big 5’ Csomagok nyerteseinek lisája:

1. hét - D. Kolosok, Oroszország
2. hét - M. Raczynski, Lengyelország
3. hét - E. Ioannou, Görögország
4. hét - I. Raja, India
5. hét - V. Goncharov, Ukrajna

Akik még nem próbálták ki a Big 5 csomagot, ne vesztegessék az időt! Játsszák meg a PlayHugeLottos.com top öt lottójátékát egyetlen egérkattintással. További információért a különböző lottócsomag termékeinkről keresse fel a  hírek archívumát.

A heti kisorsolt csomagok mellet volt egy fődíj is, amit a szavazatok összeszámlálása után ítéltünk oda. A nagy díj nyertese, Mr. A. Goncalves lett a Csatorna-szigetekről, aki egy 42” LG LED 3D TV-t nyert!

Itt látható Mr Goncalves fényképe a nyereményéről, mely röviddel a megérkezése utánkészült:

Television prize

Ha kedveli a versenyeket, akkor semmiképp se hagyja ki a most futó, megkapó ‘Nagy Bajnokok’ versenyünket. Ebben választhat az alábbi díjak egyikéből :

•    2 VIP jegy a 2012 Bajnokok Ligája döntőjére, Németországba

Mit szólna egy kis velőtrázó ordításhoz, amikor a Chelsea beveszi a Bayern München kapuját egy nyertes góllal a BL döntőn?

•    2 VIP jegy a Monaco F1 Grand Prix hétvégére

Képzeleje magát bele a Monakó utcáin zajló Forma 1-es pilóták varázslatos versenyébe, melybe beeborzong a világ minden tájáról ideérkező turista és nézősereg.