Monaco versenyünk győztese beszámol a VIP hétvége eseményeiről

A világ leghíresebb Forma 1-es versenyét személyesen megtapasztalni, igencsak egyedülálló élmény. Erich K. játékosunk, nagyon izgatott volt a megnyert VIP hétvége közeledtével, és e szerencsés férfi idén Monacóban, a kedvenc pilótája győzelmét is láthatta, a saját szemeivel.

Ez a tradicionális verseny 1929 óta, minden évben szerepel a Forma 1 naptárában. Ilyenkor a monacói hercegség metropolisza, átalakul egy hatalmas versenypályává, és emberek milliói lepik el a várost, hogy tanúi legyen a Grand Prix-nak, és élvezzék az egyedülálló hangulatot. Minden Formula 1-es pilóta álma, hogy egyszer a pályafutása során, a Monaco F1-es futam győztese legyen. A rajongók szerint ez a Monacóban, közutakon rendezett verseny az abszolút csúcspontja az autóversenyzésnek.

Ebben az évben, a
lottóversenyünk különlegesen szerencsés nyertese, Ausztriából érkezett a luxusban fürdésre. Erich K., a feleségével töltött el egy lenyűgöző VIP hétvégét, amit nagyon élveztek. Erich nagyon izgatott volt, még az út után is. "Ez tényleg nagyszerű és örök élmény marad. Nagyon hatásos. A szervezés is tökéletes volt." Erich és felesége, néhány évvel ezelőtt jártak már Monacóban, de nem a verseny időszaka alatt. Ezért az idei út, ismét egy nagyon különleges élményt szolgáltatott számukra, egy teljesen más várost láthattak.

A 2017-es Monaco VIP nyereményhétvége, pompásan fényűzőre kerekedett a számukra:

- Erich és felesége, 2017. Május 25.-én indultak el a bécsi reptérről, a Franciaországi Nizzába.
- A nizzai repülőtérről, egy helikopterrel repültek át Monacoba.
- 4 éjszakát töltöttek a Le Meridien Beach Plaza Hotelben, csütörtöktől hétfőig.
- Pénteken, a Forma 1-es legendákkal személyesen találkoznak az esti italfogyasztás közben.
- A Le Meridien-től, limuzin szállította őket a szombati időmérők, és vasárnapi Monaco Nagydíj futam megtekintésére.
- A szombati időmérőket, a hajtűkanyarra néző Fairmont VIP Suite-ból, teljes vendéglátással élvezhették.
- A vasárnapi versenyesemény megtekintésére, a Chicane (alagút utáni) és Tabac szakaszra néző pályaszéli, három fedélzetes jacht adott nekik elsőrangú látványt - és teljes vendéglátást.
- 2017. Május 29.-én hétfőn, helikopterrel tértek vissza Nizzába, majd repültek haza.

A légkör Monaco versenypályáján, a már az első percben felvillanyozó volt. Ez az egyedülálló hangulatot, a városi autóverseny, és tengerpart adja össze. Ezért annyira híres és egyedi e verseny. Van ebben valami nagyon különleges, amit sehol máshol nem találni meg."

Erich és felesége, közelről tapasztalhatták meg a hangulatot a városban is, láthatták, hogy mennyi izgatott vidámsággal teli ember érkezik a régióba. Azt lehet mondani, hogy már az egész város megtelt és lüktetett, mert annyian jöttek a versenyre.

A nyerteseink,
még pénteken a verseny előtt találkozhattak a Forma 1 legendás pilótáival, egy esti italozás erejéig. Találkoztunk David Coulthart-al is személyesen. Ez nagyon jó élmény volt, és egyben egy igen jól szervezett összejövetel is."

A verseny előtt
i programot, egy kis városnézés is fűszerezte. A nyertesek ellátogattal az egzotikus „Jardin Exotique” kertbe, ahonnan egyedülálló kilátást kínálkozott Monacora és a tengerre. Minden este, elmentek egy fényűző tengerparti étterembe és ott tették kerekké a napot egy remek fogással, és egy pohár borral.

A versenynapot magát, a győztes pár egy kikötőben horgonyzó jachtról szemlélte meg , körülvéve számos hírességgel a világ minden tájáról. A jacht a Chicane-nál volt, talán 50 méterre az úttól. A versenyautók, igazán közelről voltak láthatók és hallhatók is. Fantasztikus élmény!"

Erich a versenyt, a német pilóta Sebastian Vettel győzelméért izgulta végig, és várakozással tekintett ki mindannyiszor, amikor ő hajtott el a jacht
előtt. Sőt, boldogsága még nagyobb lett, amikor a végén Vettel megnyerte a versenyt, és a díjátadó ünnepségen a dobogó legfelső fokára állhatott. A Ferrari csapatának drukkoltam. Akik aztán meg is nyerték a Nagydíjat, és így még több izgalmat szolgáltatott a Forma 1-es futam."

Ez egy fantasztikus VIP hétvége volt Erich és felesége számára. A nyertesünk, még üzent is minden PlayHugeLottos játékosnak, a 2018-as Monaco Versenyünket illetően: Részt kell venniük mindenképp e versenyben jövőre, mert a jutalomként megszerzett tapasztalat, egyszerűen egyedi."

Amíg a következő Monaco lottóverseny elindul a PlayHugeLottos oldalain, még várni kell néhány hónapot. Addig, próbálja megnyerni az egyik legnagyobb világlottó jackpot összeget, és lehet utána Monacoba is költözhet, ha kedve tartja. A SuperEna Max sokmilliós euro jackpot, és a Powerball USA lottó jackpot, mindig és örökre fedezi majd az összes költségét. Online lottó
játékokkal, a SzuperLotto.com oldalon játszhat magyar nyelven.