Csatlakozzon a 10. alkalommal megrendezett, Monaco F1 GP Versenyünkhöz!

A Monaco Grand Prix, a Forma 1 csúcseseménye, amely ismét szuperautókkal, filmcsillagokkal és királyi sarjakkal érkezik Májusban!

Nyerjen 2 repjegyet Monaco-ba 4 éjszakás ottartózkodással a Le Meridien Beach Plaza-ban, és a vasárnapi versenyt fényárban úszva nézheti, egy három fedélzetű, pályaszáli yachtról!

2016 Monaco F1 GP verseny Szuperlotto.com

Monaco GP Nagydíj versenyünket a SzuperLotto.com oldalain, már egy évtizede, 2006 óta rendezzük. Idén sem veszünk vissza a 10 éve tartó kényeztetésből, a nyertesünk és partnere, belekóstolhat majd a multimilliomosok luxus életvitelébe, egy VIP színvonalú monacoi hétvége alatt.

Az idei nyertes a bensőjével megtapasztalhatja a féktelen lóerők tombolását, és a saját szemével ihatja be a Monte Carlo kanyarjaiban száguldó versenyzők küzdelmét. Életre szóló élmény lesz, ahogy az volt korábbi nyerteseink számára is: Armin K. Németország, N. Thakkar India, M. Šimo Szlovákia és Marek Z. Lengyelország.

78 körön keresztül tartó precíziós vezetés, technikai bravúrok és bátorság kell a Monte Carloban megrendezett versenyben való győzelemhez - mindemellett, szinte lehetetlen előzni a fantasztikusan kígyózó pályáján. A legendás pilóták küzdelme adrenalint pumpál majd az ereibe, és köszönetet mondhat majd a szerencsés csillagzatnak, ami alatt megszületett, hogy nemcsak belépett lottó versenyünkbe, de meg is nyerte azt.

Szerezze be az esélyeit erre az izgalmas adrenailinnal töltött évi nagy versenyünkre, nyereményéhez, a SzuperLotto.com oldalon keresztül szerzett részvételi jogok visznek - íme hogyan:

1. Kattintson a "VEGYEN RÉSZT A VERSENYÜNKBEN" gombra és jelentkezzen be. Ezzel elfogadja a versenyünkre vonatkozó szerződési feltételeket - ez elengedhetetlen a nevezéshez.

2. A nevezési feltételeket megtekintheti, ha bejelentkezett, és a "VEGYEN RÉSZT A VERSENYÜNKBEN" gombra kattint.

Mit Nyerhet a 2016 Monaco Grand Prix Nyereménycsomaggal

A szokott módon, egy lottómilliomosnak kijáró felhozatalt adunk a díjban, a megszokott SzuperLotto.com stílusban. A Monaco Nagydíjra szóló nyereménycsomag, tartalmaz szállást, transzfereket, lelátó belépőket, hogy gondtalanul élvezhesse a rendezvényt a legjobb minőségben. Tartózkodása alatt felfedezhet, vásárolhat és persze az éjszakába is belefolyhat.

Ezeket tartalmazza a 2016 Monaco nyereménycsomagunk:

- 2 repjegy 2016. Május 26.-ra, a Franciaországi Nizzába (az Önhöz legközelebbi reptérről).

- Transzfer helikopterrel a Nizzai repülőtérről Monacoba.

- 4 éjszaka szállás egy szobában reggelivel két főre, a Le Meridien Beach Plaza Hotelben.

- Péntek esti italfogyasztás, itt a Forma 1-es legendákkal is találkozhat.

- Szombati és vasárnapi Monaco Nagydíj futamokra transzfer autóval a Le Meridien-től és vissza.

- Szombati időmérők megtekintése a hajtűkanyarra néző Fairmont VIP Suite-ból, teljes vendéglátással.

- Vasárnapi versenyesemények megtekintése egy pályaszéli, három fedélzetes yachtról, elsőrangú látvánnyal a Chicane (alagút utáni) és Tabac szakaszra teljes vendéglátással kísérve.

- Transzfer hétfőn helikopterrel Nizzába, két darab 2016. Május 30.-ra szóló repjegy a visszatérésre.

Idén Öné is lehet ez a pompás nyereménycsomag. Mire vár még? Indítsa be a motort, és ha esetleg nem látta volna a fenti gombot, ezzel taposson a gázra a lottó verseny nyereményéért:

A Versenyünk Feltételeit itt találja: kattintson ide!

A jelenlegi státusza ellenőrzéséhez kattintson ide! Minden hétfőn, nézze meg e-mailben az állását, akkor kerülnek kiküldésre a friss státusz értesítők.

A Monaco Versenyben való részvételéről szóló igazolást, az Értesítések szekcióban találhaja majd meg, a belépés után 24 órával.