2015 Monaco F1 GP Verseny LEZÁRVA!

A Monaco Grand Prix, a Forma 1 csúcseseménye, mely ismét szuperautókkal, filmcsillagokkal és királyi sarjakkal fog a fényárban úszni!

Monaco GP Nagydíj versenyünket a SzuperLotto.com oldalain, már 2006 óta rendezzük, és a nyertese belekóstolhat majd a friss multimilliomosok luxus életvitelébe.

Az idei nyertes a bensőjével megtapasztalhatja a féktelen lóerők tombolását, és a szemével ihatja be a Monte Carlo kanarjaiban száguldó versenyzők küzdelmét - lépjen be MOST, és legyen Ön ez a szerencsés!

78 körön keresztül tartó precíziós vezetés, technikai bravúrok és bátorság kell a Monte Carloban megrendezett versenyben való győzelemhez - mindemellett, szinte lehetetlen előzni a fantasztikusan kígyózó pályáján. A legendás pilóták küzdelme adrenalint pumpál majd az ereibe, és majd köszönetet mondhat a szerencsés csillagzatnak ami alatt megszületett, hogy nemcsak belépett lottó versenyünkbe, de meg is nyerte azt.

2014-ben szlovákiai nyertest ünnepeltünk a lottó versenyünkkel, Mr Šimo vitte magával párját az exkluzív VIP utazásra  Monacóba, és elmondta: "Minden precízen le volt szervezve, jobban ment, mint egy valóra vált álom!"

Szerezze be az esélyeit erre az izgalmas adrenailinnal töltött évi nagy versenyünkre, nyereményéhez, a SzuperLotto.com oldalon keresztül szerzett részvételi jogok visznek - íme hogyan:

1. Kattintson a "VEGYEN RÉSZT A VERSENYÜNKBEN" gombra és jelentkezzen be. Ezzel elfogadja a versenyünkre vonatkozó szerződési feltételeket - ez elengedhetetlen a nevezéshez.

2. A nevezési feltételeket megtekintheti, ha a "VEGYEN RÉSZT A VERSENYÜNKBEN" gombra kattint és bejelentkezve van.

Mit Nyerhet a 2015 Monaco Grand Prix Nyereménycsomaggal

A Monaco Nagydíjra szóló nyereménycsomag, tartalmaz szállást, transzfereket, lelátó belépőket, hogy gondtalanul élvezhesse a rendezvényt a legjobb minőségben. Tartózkodása alatt felfedezhet, vásárolhat és persze az éjszakába is belefolyhat.

A szokott módon, egy lottómilliomosnak kijáró felhozatalt adunk a díjban, a megszokott SzuperLotto.com stílusban. Ezeket tartalmatzza a 2015 Monaco nyereménycsomagunk: